| Nr katalogowy | PRO-MS012 |
|---|---|
| EAN | 5906245902947 |
| Rozmiar | 2 m |
| Powłoka ochronna | Farba wodna |
| Skala | Dwustronna |
| Kątomierz | 15°, 30°, 45°, 60°, 75° i 90° |
| Szerokość blatu | 16 mm |
| Grubość listewek | 3 mm |
| Przeguby | Tworzywo sztuczne |
| Dokładność | III klasa |
| Materiał | Drewno bukowe |
| Waga | 0.10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Miara drewniana B7 2m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł259.00
zł18.50
zł12.90
zł717.00
zł2,550.00
zł26.90
zł549.00










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.