| EAN | 5901571514192 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-LA105 |
| Waga | 1.6 kg |
| Zatrzaski | Wzmacniane Aluminiowe |
| Możliwość dołączenia libelli | Tak |
| Długość po złożeniu | 1.22 m |
| Długość po rozłożeniu | 5 m |
| Materiał | Aluminium |
Łata niwelacyjna 5m „LLN-500EM” z libellą, skalą E i skalą mm
zł169.00
Brak w magazynie
SKU: 37347931
Kategoria: Pro
| Waga | 3.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100.00 × 100.00 × 100.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Łata niwelacyjna 5m „LLN-500EM” z libellą, skalą E i skalą mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł2,550.00
zł26.90
zł60.80
zł385.00
zł91.50
zł12.50
zł31.50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.