| EAN | 5901571523019 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-WT164 |
| Rozmiar | 100 mm |
| Obrabiany materiał | Ceramika, Gres, Kamień naturalny, Lastryko, Szkło |
| Średnica tarczy | 100 mm |
| Granulacja ścierniwa | P800 |
Diamentowy dysk szlifierski gran. 800, 100 mm na rzep
zł44.80
2 w magazynie
SKU: 91165
Kategoria: Pro
| Waga | 0.10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Diamentowy dysk szlifierski gran. 800, 100 mm na rzep” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł1,985.00
zł369.00
zł385.00
zł91.50
zł259.00
zł12.90
zł818.00
zł123.00












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.