| EAN | 5901571523033 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-WT162 |
| Rozmiar | 100 mm |
| Obrabiany materiał | Ceramika, Gres, Kamień naturalny, Lastryko, Szkło |
| Średnica tarczy | 100 mm |
| Granulacja ścierniwa | P200 |
Diamentowy dysk szlifierski gran. 200, 100 mm na rzep
zł49.50
Brak w magazynie
SKU: 91163
Kategoria: Pro
| Waga | 0.10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Diamentowy dysk szlifierski gran. 200, 100 mm na rzep” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł387.00
zł12.90
zł385.00
zł24.50
zł549.00
zł369.00











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.