| Nr katalogowy | PRO-MZ105 |
|---|---|
| EAN | 5901571503400 |
| Rozmiar | 5 m |
| Obudowa | TPR |
| Hamulec | Zapadkowy, dolny |
| Szerokość taśmy | 19 mm |
| Dokładność | II klasa |
| Waga | 0.20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Miara zwijana PR-40-01, 2 hamulce, 5m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł818.00
zł259.00
zł1,985.00
zł16.50
zł18.50












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.