| EAN | 5902062030443 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 7,60 x 1,10 x 10,50 cm |
| Waga | 0.07 kg |
| Marka | TOPEX |
| PKWiU | 25.99.23.0 |
| Długość części roboczej | 8 mm |
| Typ zszywek | J/53 |
| Waga netto | 60 g |
| Galwanizowane | Tak |
| Grubość | 0.7 mm |
| Ilość sztuk w zestawie | 1000 szt |
| Materiał wykonania produktu | stal |
| Szerokość części roboczej | 11.3 mm |
| Utwardzane | Tak |
| Waga | 0.10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Zszywki 8mm TYP J 41E308” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł9.90
zł24.90
zł12.50
zł32.90
zł9.80
zł36.20
zł36.00
zł5.50








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.