| EAN | 5907558442717 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 52,00 x 45,00 x 15,00 cm |
| Waga | 5.98 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 27.51.15.0 |
| Klasa ochronności | II |
| Maksymalne natężenie przepływu wentylatora | 51.74 m3/min |
| Maksymalna prędkość powietrza | 3.15 m/s |
| Materiał wykonania skrzydła | tworzywo ABS |
| Typ wentylatora | podłogowy |
| Oscylacja | prawo – lewo |
| Materiał wykonania silnika | miedź |
| Opakowanie | karton |
| Moc | 50 W |
| Średnica | 40 cm |
| Poziom mocy akustycznej (LWA) | 60.31 dB |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt |
| Wysokość całkowita produktu | 112 cm |
Wentylator podłogowy 50W, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja
zł185.00
1 w magazynie
SKU: 860031
Kategoria: Schmith
| Waga | 5.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100.00 × 100.00 × 100.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Wentylator podłogowy 50W, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł102.85
zł78.88
zł11.90
zł87.50
zł6.50
zł84.50
zł12.90
zł69.80














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.