| Nr katalogowy | PRO-MZ120 |
|---|---|
| EAN | 5901571503462 |
| Rozmiar | 20 m |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość taśmy | 19 mm |
| Dokładność | II klasa |
| Mechanizm zwijania | 3x |
| Waga | 0.20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Taśma miernicza stalowa 20m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł79.50
zł385.00
zł717.00
zł123.00
zł16.50
zł1,985.00
zł259.00







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.