| EAN | 5901571521787 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-NU130 |
| Rozmiar | 18 mm |
| Obudowa | Termopolimer ABS |
| Opakowanie | 12 szt |
| Ostrze | Stal SK2 |
| Waga | 0.20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Nóż 18mm PRO z ostrzem PRO-NU130” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł259.00
zł12.90
zł259.00
zł818.00
zł1,250.00
zł717.00










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.