| Nr katalogowy | PRO-L1089 |
|---|---|
| EAN | 5901571518466 |
| Źródło lasera | Dioda laserowa klasy 2M, < 1 mW 515-520 nm |
| Zasilanie | Akumulator NI-MH |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 1,5mm na 10m |
| Zasięg (max) | 200 m |
| Temperatura pracy | -10° C – 40° C |
| Dokładność w pionie | ± 1,5mm na 10m |
| Dokładność w poziomie | ± 1,0mm na 10m |
| Zakres samopoziomowania | ± 5° |
| Prędkość obrotowa | 0-300-600 rpm |
| Zestaw | Tak |
| Kąt skanowania | 10°/30°/60° |
| Sterowanie zdalne(zasięg) | 30 m |
| Żywotność akumulatora | ok. 18 h |
| Kąt niwelatora | 360° |
| Dokładność punktu dolnego | Dokładność punktu dolnego ±1,0mm/1,5m |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Temperatura przechowywania | -15° C – 60° C |
Niwelator laserowy PRO LR-200VH G (zielona wiązka)
zł2,450.00
1 w magazynie
SKU: 37347921
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 10.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.00 × 8.00 × 8.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Niwelator laserowy PRO LR-200VH G (zielona wiązka)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł205.00
Urządzenia laserowe
zł1,498.00
Urządzenia laserowe
zł505.00
Urządzenia laserowe
zł312.00
Urządzenia laserowe
zł1,150.00
Urządzenia laserowe
zł599.00
Urządzenia laserowe
zł69.50
Urządzenia laserowe
zł2,195.00







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.