| Nr katalogowy | PRO-MZ108 |
|---|---|
| EAN | 5901571503417 |
| Rozmiar | 8 m |
| Obudowa | TPR |
| Hamulec | Zapadkowy, dolny |
| Szerokość taśmy | 25 mm |
| Dokładność | II klasa |
| Waga | 0.20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Miara zwijana PR-40-01, 2 hamulce, 8m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł105.90
zł387.00
zł385.00
zł259.00
zł818.00










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.