| Nr katalogowy | PRO-L1204 |
|---|---|
| EAN | 5901571527123 |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 1 mm/5m (± 0,2 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 20 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50 m |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ i 5/8″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser wieloliniowy PRO-AQ3DR (czerwona wiązka) Zestaw PLUS
zł1,150.00
Brak w magazynie
SKU: 3734746
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 5.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.00 × 8.00 × 8.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser wieloliniowy PRO-AQ3DR (czerwona wiązka) Zestaw PLUS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł312.00
Urządzenia laserowe
Laser płaszczyznowy PRO LK-360.3DG GREEN (zielona wiązka) + pilot
zł1,260.00
Urządzenia laserowe
zł2,450.00
Urządzenia laserowe
zł999.00
Urządzenia laserowe
zł975.00
Urządzenia laserowe
zł265.00
Urządzenia laserowe
zł129.00
Urządzenia laserowe
zł385.00















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.