| Nr katalogowy | PRO-L1073 |
|---|---|
| EAN | 5901571512327 |
| Zasilanie | Baterie 4x AA |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 1,5 mm/5m (± 0,3 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 20 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50 m |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ i 5/8″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser płaszczyznowy PRO LK-1V360H (czerwona wiązka)
zł575.00
1 w magazynie
SKU: 3734788
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.00 × 5.00 × 5.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser płaszczyznowy PRO LK-1V360H (czerwona wiązka)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł312.00
Urządzenia laserowe
zł198.00
Urządzenia laserowe
zł2,195.00
Urządzenia laserowe
zł205.00
Urządzenia laserowe
zł1,150.00
Urządzenia laserowe
zł999.00
Urządzenia laserowe
zł256.00
Urządzenia laserowe
zł375.00







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.