| Nr katalogowy | PRO-L1264 |
|---|---|
| EAN | 5901571514833 |
| Zasilanie | Baterie 2x AA |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 1,5 mm/5m (± 0,3 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 25 m |
| Zasięg z detektorem (max) | Nie współpracuje |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser krzyżowy PRO SMART 1.1G (zielona wiązka)
zł375.00
Brak w magazynie
SKU: 3734784
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.00 × 5.00 × 5.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser krzyżowy PRO SMART 1.1G (zielona wiązka)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł999.00
Urządzenia laserowe
zł860.00
Urządzenia laserowe
zł1,155.00
Urządzenia laserowe
zł205.00
Urządzenia laserowe
zł385.00
Urządzenia laserowe
Laser płaszczyznowy PRO LK-360.3DG GREEN (zielona wiązka) + pilot
zł1,260.00
Urządzenia laserowe
P-03, podstawa stalowa do lasera z mikroregulacją wysokości, do profilu g/k
zł275.00
Urządzenia laserowe
zł1,599.00




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.