| Nr katalogowy | PRO-DL075 |
|---|---|
| EAN | 5901571513690 |
| Przyciski | Antypoślizgowe |
| Zasilanie | 2x bateria AAA 1,5V |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Zasięg (max) | 40 m |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Pamięć | 99 pomiarów |
| Źródło lasera | 635 nm, Klasa 2, < 1 mW |
| Temperatura pracy | 0° C – 40° C |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Żywotność baterii | Ok. 8000 pomiarów |
| Temperatura przechowywania | -20° C – 60° C |
| Automatyczne wyłączenie | Tak |
| Gwint | 1/4″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Punkty odniesienia | 3 |
| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Dalmierz Laserowy DL-40X” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł975.00
Urządzenia laserowe
zł1,155.00
Urządzenia laserowe
P-06s, podstawa do wyznaczania skosów do lasera, magnetyczna, 1/4” i 5/8”
zł138.50
Urządzenia laserowe
zł69.50
Urządzenia laserowe
zł609.00
Urządzenia laserowe
P-03, podstawa stalowa do lasera z mikroregulacją wysokości, do profilu g/k
zł275.00
Urządzenia laserowe
zł265.00
Urządzenia laserowe
zł575.00









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.