| Nr katalogowy | PRO-DL081 |
|---|---|
| EAN | 5901571517223 |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Zasięg (max) | 40 m |
| Ekran | LCD |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
Dalmierz Laserowy DL-40R z kółkiem pomiarowym
zł256.00
1 w magazynie
SKU: 3640810
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 0.50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Dalmierz Laserowy DL-40R z kółkiem pomiarowym” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
P-03, podstawa stalowa do lasera z mikroregulacją wysokości, do profilu g/k
zł275.00
Urządzenia laserowe
zł198.00
Urządzenia laserowe
zł609.00
Urządzenia laserowe
zł205.00
Urządzenia laserowe
zł265.00
Urządzenia laserowe
zł599.00
Urządzenia laserowe
zł1,599.00
Urządzenia laserowe
zł312.00








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.