| Nr katalogowy | PRO-DL088 |
|---|---|
| EAN | 5901571518145 |
| Przyciski | Antypoślizgowe |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 3 mm |
| Zasięg (max) | 20 m |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Żywotność baterii | Ok. 5000 pomiarów |
| Punkty odniesienia | 1 |
| Waga | 0.50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Dalmierz Laserowy DL-20” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł975.00
Urządzenia laserowe
zł1,498.00
Urządzenia laserowe
zł888.00
Urządzenia laserowe
P-06s, podstawa do wyznaczania skosów do lasera, magnetyczna, 1/4” i 5/8”
zł138.50
Urządzenia laserowe
zł599.00
Urządzenia laserowe
zł505.00
Urządzenia laserowe
zł1,155.00
Urządzenia laserowe
zł2,450.00







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.