| EAN | 5902062035295 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 9,00 x 7,00 x 13,50 cm |
| Waga | 0.49 kg |
| Marka | GRAPHITE |
| PKWiU | 27.20.23.0 |
| Certyfikat CE | Tak |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Długość całkowita produktu | 122 mm |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Waga netto | 401 g |
| Czas ładowania akumulatora | 1h |
| Ilość akumulatorów w zestawie | 1 szt |
| Szerokość całkowita produktu | 77 mm |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Wysokość całkowita produktu | 47 mm |
Akumulator Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah
zł161.50
5 w magazynie
SKU: 32091
Kategoria: Urządzenia akumulatorowe
| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Akumulator Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia akumulatorowe
zł699.90
Urządzenia akumulatorowe
zł1,599.00
Urządzenia akumulatorowe
zł815.00
Urządzenia akumulatorowe
zł659.00
Urządzenia akumulatorowe
zł393.52
Urządzenia akumulatorowe
zł607.90
Urządzenia akumulatorowe
zł289.90
Urządzenia akumulatorowe
Kompresor akumulatorowy Energy+ 18V, wyświetlacz LCD, bez akumulatora
zł221.90














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.