| EAN | 5902062414083 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 6,40 x 1,90 x 8,30 cm |
| Waga | 0.12 kg |
| Marka | TOPEX |
| PKWiU | 25.99.23.0 |
| Długość części roboczej | 8 mm |
| Typ zszywek | G/11 |
| Waga netto | 122 g |
| Galwanizowane | Tak |
| Grubość | 1.2 mm |
| Ilość sztuk w zestawie | 1000 szt |
| Materiał wykonania produktu | stal |
| Szerokość części roboczej | 10.6 mm |
| Utwardzane | Tak |
| Waga | 0.05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Zszywki 8mm /1000szt/ TOPEX typ G 41E408” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł16.50
zł36.20
zł24.90
zł17.60
zł3.30
zł3.80
zł12.50
zł11.40





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.