| EAN | 5907558443530 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 9,00 x 2,70 x 26,00 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| Typ ostrza | łamane |
| Długość całkowita produktu | 192 mm |
| Waga netto | 174 g |
| Materiał wykonania produktu | tworzywo ABS |
| Uchwyt | gumowany |
| Materiał ostrza | stal SK4 |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Blokada przed nieoczekiwanym otwarciem | Tak |
| Metalowe prowadnice ostrza | Tak |
| Waga | 0.50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.00 × 3.00 × 3.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Nóż z ostrzem łamanym 25mm NEO” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Neo Tools
zł54.50
Bluzy Odzież
zł129.67
Neo Tools
zł168.99
Neo Tools
zł125.99
Neo Tools
zł154.00
zł173.00
Neo Tools
zł134.50
zł29.90



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.