| Nr katalogowy | PRO-L1071 |
|---|---|
| EAN | 5901571512068 |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 1 mm/5m (± 0,2 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 20 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50 m |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ i 5/8″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser płaszczyznowy PRO LK-360.3D (czerwona wiązka)
zł975.00
Brak w magazynie
SKU: 3734795
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 5.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.00 × 8.00 × 8.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser płaszczyznowy PRO LK-360.3D (czerwona wiązka)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł69.50
Urządzenia laserowe
zł888.00
Urządzenia laserowe
zł265.00
Urządzenia laserowe
zł385.00
Urządzenia laserowe
zł465.00
Urządzenia laserowe
zł2,450.00
Urządzenia laserowe
zł599.00
Urządzenia laserowe
zł575.00












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.