| Nr katalogowy | PRO-L1063 |
|---|---|
| EAN | 5901571509761 |
| Zasilanie | Baterie 4x AA |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 1,5 mm/5m (± 0,3 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 25 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50 m |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ i 5/8″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser krzyżowy 1V360H G (zielona wiązka)
zł888.00
Brak w magazynie
SKU: 3734789
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 2.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.00 × 5.00 × 5.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser krzyżowy 1V360H G (zielona wiązka)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł860.00
Urządzenia laserowe
P-03, podstawa stalowa do lasera z mikroregulacją wysokości, do profilu g/k
zł275.00
Urządzenia laserowe
zł205.00
Urządzenia laserowe
zł999.00
Urządzenia laserowe
zł575.00
Urządzenia laserowe
zł375.00
Urządzenia laserowe
zł69.50
Urządzenia laserowe
zł975.00













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.