| Nr katalogowy | PRO-L1207 |
|---|---|
| EAN | 5901571527154 |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 1 mm/5m (± 0,2 mm/1m) |
| Zasięg (max) | 30 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50 m |
| Tryb manualny | Tak |
| Gwint | 1/4″ i 5/8″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
Laser wieloliniowy PRO-AQ3DG (zielona wiązka) Zestaw PLUS
zł1,599.00
1 w magazynie
SKU: 3734742
Kategoria: Urządzenia laserowe
| Waga | 5.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.00 × 8.00 × 8.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Laser wieloliniowy PRO-AQ3DG (zielona wiązka) Zestaw PLUS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
Urządzenia laserowe
zł999.00
Urządzenia laserowe
Laser płaszczyznowy PRO LK-360.3DG GREEN (zielona wiązka) + pilot
zł1,260.00
Urządzenia laserowe
zł198.00
Urządzenia laserowe
P-03, podstawa stalowa do lasera z mikroregulacją wysokości, do profilu g/k
zł275.00
Urządzenia laserowe
zł575.00
Urządzenia laserowe
zł1,155.00
Urządzenia laserowe
P-06s, podstawa do wyznaczania skosów do lasera, magnetyczna, 1/4” i 5/8”
zł138.50
Urządzenia laserowe
zł505.00















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.