| Nr katalogowy | PRO-DL077 |
|---|---|
| EAN | 5901571513713 |
| Przyciski | Antypoślizgowe |
| Zasilanie | 3x bateria AAA 1,5V |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Zasięg (max) | 80 m |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Pamięć | 99 pomiarów |
| Źródło lasera | 635 nm, Klasa 2, < 1 mW |
| Temperatura pracy | 0° C – 40° C |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Żywotność baterii | Ok. 8000 pomiarów |
| Temperatura przechowywania | -20° C – 60° C |
| Automatyczne wyłączenie | Tak |
| Gwint | 1/4″ |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Punkty odniesienia | 3 |
| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.00 × 5.00 × 5.00 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Dalmierz Laserowy DL-80X” Anuluj pisanie odpowiedzi
Podobne produkty
zł818.00
zł26.90
zł1,985.00
zł717.00









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.